Ta strona używa cookies, zgodnie z Polityką Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Akceptuję
kolorowanki pomysły na prace karty pracy składanki przestrzenne pomysły na gry współpraca z wydawnictwami
Trafiłeś właśnie do miejsca pełnego wiedzy i pasji, miejsca, gdzie znajdziesz wszystko co potrzebne Tobie i Twojemu dziecku - dobrą zabawę. Obszerna baza materiałów dydaktycznych dostepnych w preferencyjnych cenach dla rodziców, terapeutów, i nauczycieli. Zawiera ona pliki do pobrania, miedzy innymi karty plastyczne do samodzielnego składania, akrty grafomotoryczne, karty pracy, kolorowanki, pomysły na gry i zabawy edukacyjne, gotowe projekty do samodzielnego wykonania pomocy dydaktycznych.
Oferta jest stale rozbudowywana i wzbogacona.
Miejsce to stworzyłam z myślą o wspieraniu edukacyjnym dzieci, poprzez zabawę i pracę.
Jestem ilustratorem, nauczycielem i arteterapeutą. Karty tworzę od wielu lat, które cieszą się niezmiennie dużym zainteresowaniem. Stworzyłam szereg książek edukacyjnych wspomagających rozwój dzieci. We współpracy z wydawnictwami powstały piękne i czytelne wydawnictwa, które cieszą się dużą popularnością.
Na tej stronie postanowiłam zgromadzić moje doświadczenie i pasję. Składanki przestrzenne to wspaniała zabawa, gdzie płaska kartka zmienia się w jeża, kota lub ogródek. Karty pracy to labirynty, zgadywanki ale też praca na d grafomotoryką. Wdziale pomysły na prace plastyczne opisuję sposoby wykonania i techniki prac dla żłobka, przedszkola czy szkoły, które sama wypracowałam. Zamieszczam przykładowe zdjęcia z warsztatów ilustrujące wykonaną pracę.
Cóż dodać więcej... zapraszam :)

Twitter

Facebook


Zrealizowane projekty

zrealizowane projektyzrealizowane projektyzrealizowane projektyzrealizowane projektyzrealizowane projektyzrealizowane projektyzrealizowane projektyzrealizowane projektyzrealizowane projektyzrealizowane projektyzrealizowane projektyzrealizowane projektyzrealizowane projektyzrealizowane projektyzrealizowane projektyzrealizowane projektyzrealizowane projektyzrealizowane projektyzrealizowane projektyzrealizowane projektyzrealizowane projektyzrealizowane projektyzrealizowane projektyzrealizowane projektyzrealizowane projektyzrealizowane projektyzrealizowane projektyzrealizowane projektyzrealizowane projektyzrealizowane projektyzrealizowane projektyzrealizowane projektyzrealizowane projektyzrealizowane projektyzrealizowane projektyzrealizowane projektyzrealizowane projektyzrealizowane projektyzrealizowane projekty

Projekty wykonane dla:

baner dolny